top of page
Kullanım Koşulları

 • Bu web sitesine giriş yapmanız veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıda belirtilen koşulları kabul ettiğinizi gösterir. ​

 • İyi Kalpler Dükkanı işbu site ve site uzantısında yer alan tüm ürün, hizmet, siteyi kullanma şartları ve sitede paylaşılan verileri önceden herhangi bir ihtara gerek kalmaksızın değiştirme, siteyi revize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. 

 • İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve İyi kalpler dükkanı iktisadi işletmesince tek taraflı olarak belirlenecek olan amaçlar haricinde, kullanıcı tarafından İyi kalpler dükkanı iktisadi işletmesi hesabının gerek İyi kalpler dükkanı iktisadi işletmesi, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratması halinde İyi kalpler dükkanı iktisadi işletmesi ticari itibarının kullanıcı kaynaklı zarar görmesi sebebiyle kullanıcının üyeliğini hemen iptal etme, bütün iç ve dış hukuki yollara başvurma hakkına sahiptir.  

 • Yapılan güncellemeler web sitesinde yayım andan itibaren yürürlüğe girer. Siteye giriş yapılıp veya kullanmaya başlandığı andan itibaren bu güncellemeler kabul edilmiş sayılır. Bu şartlar adresi sunulan diğer web siteleri için de geçerliliğe sahiptir. 

 • Bu internet sitesine giriş yapılması, web sitesinin veya sitedeki verilerin ve diğer programların verilerin vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da diğer sebeplere istinaden, doğabilecek doğrudan veya dolaylı herhangi bir zarardan İyi Kalpler Dükkânı İktisadi İşletmesi sorumlu değildir. 

 • İyi Kalpler Dükkânı İktisadi İşletmesi, sözleşmenin ihlali, ihmal, haksız fiil ya da herhangi başka bir sebepten yapılan işlemin kesintiye uğraması, ihmal, hırsızlık, izinsiz olarak kayıtlara erişilmesi, hata, silinme, kayıp ve bu gibi durumların gerçekleşmesi halinde sorumlu değildir.

 • Bu internet sitesi İyi Kalpler Dükkânı İktisadi İşletmesi’nin kontrolü altında olmayan diğer internet sitelerine referans ya da bağlantı içerebilir. İyi Kalpler Dükkânı İktisadi İşletmesi bu web sitelerinin bağlantıları veya içeriklerinden sorumlu değildir. 

 • İyi Kalpler Dükkânı İktisadi İşletmesi web sitesinin tasarımı ve genel görünümü ve web sitesindeki bütün bilgi, resim, logo, ikon, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve modeli de dahil bütün materyallerin ve bunlara bağlı fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi yâda lisans sahibidir. Web sitesi yasal koruma altındadır. 

 • Web sitesinde yer alan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterimi yapılmadan, yazılım ve kod dahil olmak kaydıyla kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanması yapılamaz, başka bir bilgisayara yüklemesi yapılamaz, sunulamaz, dağıtılamaz, başka bir dile çevrilemez, tümü ya da bir kısmı başka bir internet sitesinde yayınlanamaz ve izinsiz olarak kullanılamaz. Bu bağlamda yapılacak hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirmektedir. İyi Kalpler Dükkânı İktisadi İşletmesi’nin burada belirtilmeyen diğer bütün hakları saklıdır. 

 • İyi Kalpler Dükkânı İktisadi İşletmesi, istediği zaman bu yasal uyarı metninin içeriği hakkında güncelleme yapma yetkisi saklı tutulmaktadır. 

 • İyi Kalpler Dükkânı İktisadi İşletmesi ziyaretçilerin web sitesine her giriş yaptıklarında kullanım koşulları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

bottom of page